Pramaro.czSlužbyPrůmyslové praní prádla

Průmyslové praní prádla

Profesionální prádelenská technika si poradí s každým materiálem i stupněm znečištění


Abychom dosahovali co nejlepších výsledků, již od vzniku společnosti používáme pouze profesionální prádelenskou techniku značek Primus a Miele, které se na průmyslové praní prádla specializují.

 

Německá společnost Miele pravidelně vítězí se svými pračkami ve spotřebitelských testech po celém světě. Primus, belgická společnost s více než 100letou historií, se od roku 1970 zaměřuje pouze na vybavení komerčních prádelen a patří na trhu k tomu nejlepšímu. Vysokou účinnost praní profesionálních praček přitom vyvažuje minimální spotřeba energie a ekologicky nenáročný provoz.


Výsledek kvality průmyslového praní prádla přitom závisí na čtyřech nejdůležitějších faktorech, kterými jsou teplota lázně, intenzita mechanického působení, délka praní a kvalita použitých pracích prostředků a detergentů.  Před samotným praním proto prádlo pečlivě třídíme a ošetřujeme dle materiálu, barevnosti i stupně zašpinění.

 

Všechny prací prostředky, které používáme, jsou ekologicky nenáročné a šetrné ke tkaninám. Velkokapacitní sušičky zase umí optimalizovat průběh sušení v závislosti na vlhkosti prádla a předcházejí tak riziku jeho přesušení nebo polámání vláken.