Pramaro.czSlužbyPraní prádla

Praní prádla

Drobné detaily rozhodují o spokojenosti Vašich zákazníků


Svěží vůně čerstvě vypraného povlečení, bílý ručník bez poskvrny, úhledně složené a nažehlené oblečení. Například při návštěvě hotelu pokládáme tento servis za samozřejmý, ne vždy tomu tak ale skutečně je. Celkový dojem pak již nezachrání nic.

 

Přenechte proto starost o čistotu a svěžest Vašeho prádla nám. Již více než dvacet let pro vás tyto služby zajišťujeme a víme, jak na to. Uvědomujeme si, že právě ony běžné maličkosti rozhodují o tom, zda Váš zákazník bude odcházet spokojen a hlavně, zda se vrátí.


Před samotným praním prádla proto jednotlivé kusy nejprve důkladně třídíme - dle materiálu, barevnosti i stupně zašpinění. Při samotném procesu praní, žehlení nebo mandlování pak pečlivě každý jednotlivý kus kontrolujeme a v případě potřeby opakovaně přepíráme a dočišťujeme. Poradíme si s těmi nejjemnějšími tkaninami stejně jako se silně znečištěnými pracovními oděvy. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a vždy hledáme nejvhodnější alternativu praní, použití pracích prostředků i následné péče.


Čistota, svěžest, měkkost, hebkost... to vše jsou atributy, které si s čerstvě vypraným prádlem spojujeme. Zařídíme, aby to tak zůstalo i ve skutečnosti. Praní prádla nás baví.