Pramaro.czSlužby

Služby

Praní prádla

prádlo
Šetrně vypereme nejjemnější tkaniny, stejně tak si poradíme i se silně znečištěnými a teplotně odolnými materiály. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Dle struktury tkanin a stupně znečištění hledáme nejvhodnější alternativu pracího postupu i následné péče.

Praní hotelového prádla

Pereme veškeré hotelové prádlo (povlečení, ručníky, předložky, pracovní oděvy ad.). Používáme profesionální prací prostředky, prádlo sušíme ve velkokapacitních sušičkách a ručně skládáme dle konkrétních požadavků hotelu. Jsme připraveni i na nárazové expresní zakázky s dodávkou během několika hodin.

Praní bílého prádla

Zajistíme, aby Vaše bílé prádlo doslova zářilo i v případě silnějšího znečištění a skvrn. Používáme ekologické bělicí prostředky, které jsou šetrné jak k životnímu prostředí, tak tkaninám. Froté ručníky budou krásně nadýchané a voňavé.

Praní barevného prádla

Barevné prádlo pečlivě třídíme dle jednotlivých odstínů a vzorů a používáme speciální přípravky, které zajistí barevnou stálost. Jemné prádlo a tkaniny z vlny, hedvábí a viskózy pereme i sušíme speciální šetrnou metodou, která materiály nezatěžuje.

Praní ložního prádla

Ložní prádlo (povlečení, prostěradla, polštáře, deky, přehozy ad.) pereme s předpírkou a při vyšších teplotách dle odolnosti materiálu. Speciální prací prostředky zajistí jemnost, hebkost i příjemnou nevtíravou vůni.

Praní ubrusů

Pereme ubrusy všech rozměrů, materiálů i gramáží, od klasických stolních až po velké banketní, stejně tak ubrousky, naprony nebo stolové sukně. Na závěr ubrusy mandlujeme za vlhka, díky čemuž zůstávají krásně hladké a rovné.

Průmyslové praní prádla

Používáme pouze profesionální prádelenskou techniku značky Primus a Miele. Prádlo každého zákazníka pereme a sušíme zvlášť ve velkokapacitních pračkách a sušičkách. Na závěr mandlujeme, ručně žehlíme a skládáme.

Mandlování prádla

Mandlování prádla zajišťujeme na velkých profesionálních žehličech značky Primus, které dosahují perfektního vyhlazovacího účinku i při nízkých teplotách a chrání tak Vaše tkaniny před poškozením. Každé prádlo potřebuje speciální péči a my víme jakou!